Hakkımda

Burak Beşli Kimdir ? Merhaba; ben Burak, aktif olarak 10 yıldır sektör içerisinde yer almaktayım. Bir çok markada ve global şirketlerde aktif görev aldım. Şuan için sektörün önde gelen bayan giyim markalarının birinde E-Ticaret Müdürü olarak görevime devam ediyorum.

Burak Beşli - Antalya EXPO

1989 yılında Trabzon’da doğdum, KTÜ Elektronik Haberleşme mezunuyum. Elektronik Haberleşme ile başladığım serüvenimde E-Ticaret ve Dijital Pazarlama ile devam ediyorum ve sektöre değer katma çabasının içerisindeyim. Babam, inanmak başarmanın yarısı derdi, onun sözü her zaman yol göstericim olmuştur. İnanmak Başarmanın Yarısıdır! İnanarak ve inandığım yolda başarmayı hedefleyerek e-ticaret alanında kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Başarılı olacağıma adım gibi eminim! Çünkü yol göstericim, idolüm, babam!!

E-Ticaret’i benimseyerek her zaman daha iyisini yapmak için çok çabalıyorum. Kişisel web sitemi kurmamdaki amaç sektöre değer katma hedefindeyim ve yeni başlayanlar için güzel bir bilgi paylaşım alt yapısı oluşturmak istiyorum. Çünkü günümüzde E-Ticaret’e başlayıp e-ticareti bırakanların sayısı bir yıl içerisinde %70 civarıdır. Bütçeyi ve planı güzel yönetmenizi ve doğru başlangıçlar yapmanız için elimden geleni yapacağım 🙂

Sektördeki risklerden ve fırsat avcılarında kaçınmak için başlangıç rehberi olarak Hangi E-Ticaret Alt Yapısı Seçilmeli makalemi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. E-ticaret dışardan göründüğü gibi çok kolay bir organizasyon değildir. Arka planda emek ve sabır isteyen yatırıma dayalı bir oluşumdur. Şunu unutmayalım herkes E-Ticaret’te başarılı olamaz. Doğru seçimleri ve doğru tercihleri güzel yorumlayanlar her zaman maça 1-0 önde başlar.

Başa dön tuşu