Hakkımda

Burak Beşli Kimdir ? Merhaba; ben Burak, aktif olarak 10 yıldır sektör içerisinde yer almaktayım. Bir çok markada ve global şirketlerde aktif görev aldım. Şu an için sektörün öncülerinden olan bayan giyim markası, çocuk giyim markası ve yedek parça markasının danışmanlığını yapıp Etiwo ile daha şeffaf e-ticaret danışmanlığı ve kurulum hizmeti veriyorum.

1989 yılında Trabzon’da doğdum, KTÜ Elektronik Haberleşme mezunuyum. Elektronik Haberleşme ile başladığım serüvenimde E-Ticaret ve Dijital Pazarlama ile devam ediyorum ve sektöre değer katma çabasının içerisindeyim. Kişisel web sitemi kurmamdaki amaç sektöre değer katma hedefindeyim ve yeni başlayanlar için güzel bir bilgi paylaşım alt yapısı oluşturmak istiyorum. Çünkü günümüzde E-Ticaret’e başlayıp e-ticareti bırakanların sayısı bir yıl içerisinde %70 civarıdır. Bütçeyi ve planı güzel yönetmenizi ve doğru başlangıçlar yapmanız için elimden geleni yapacağım 🙂

Sektördeki risklerden ve fırsat avcılarında kaçınmak için başlangıç rehberi olarak Hangi E-Ticaret Alt Yapısı Seçilmeli makalemi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. E-ticaret dışardan göründüğü gibi çok kolay bir organizasyon değildir. Arka planda emek ve sabır isteyen yatırıma dayalı bir oluşumdur. Şunu unutmayalım herkes E-Ticaret’te başarılı olamaz. Doğru seçimleri ve doğru tercihleri güzel yorumlayanlar her zaman maça 1-0 önde başlar.

Başa dön tuşu