Hizmetler

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanı: Burak Beşli

E-Ticaret danışmanlığı hizmeti ile pazar hacmini ve rakipleri analiz ederek maksimum kazanç sağlamanın en doğru yollarını belirlerim. Web sitenize ürünleriniz ile alakalı ziyaretçilerin gelmesi, sanal pazarlar üzerinde dükkanlarınızın olması, reklam vererek sosyal medya üzerinden ürün satışı yapabilmeniz birbirinden farklı planlanması gereken ve en önemlisi tüm bu gerekliliklere altyapınızın uyumlu olması e-ticarette başarılı olabilmek için çok önemlidir.

E-Ticaret Danışmanlığı kapsamında elektronik ticaret web sitenizin A’dan Z’ye performans geliştirmesi ve en iyi şekilde kullanıcı deneyimine sahip olması için verilen danışmanlık hizmetidir. Günümüzde açılan e-ticaret web sitelerinin %80’i 1 yıl sonra yayın hayatına son vermektedir. Bunların sebebi doğru profesyonel bir başlangıç olmaması ve doğru alt yapının tercih edilmemesidir.

E-Ticaret sektöründe başarının iki kaynağı vardır. Bunların en önemlisi sizin işi sahiplenmeniz ve gelişime açık olmanız, ikincisi ise kaynağı ve operasyonu doğru yönetip pazarlamayı gerçek kitleye yapıyor olmanız. Bu ikinci madde de E-Ticaret Danışmanlığı hizmeti ile e-ticaret sitenizi maksimum performansa çıkartacak geliştirmeler ve yol haritaları tarafımdan sizin için yapılmaktadır.

E-Ticaret sitesinin kullanımı noktasında temel konularda sizleri bilgilendiriyoruz. Ayrıca uzmanlık gerektiren teknik konularda bizzat site yönetimine dahil olarak gerekli çalışmalar yapılır.

 • Teknik Çözümler
 • Blog İçerik Desteği
 • Görsel ve Yazılı Ürün Girişi
 • Entegrasyon Hizmetleri

Operasyonel Eğitim ve Danışmanlık

Operasyonel danışmanlık hizmetimizle hedef iş akışının verimliliğini iyileştirmeye ve en üst düzeye çıkarmaya odaklanır. E-Ticaret Danışmanlığı içerisinde yer alan bu kapsamda aşağıdaki çalışmalardan oluşmaktadır.

 • Pazarlama otomasyonu
 • Müşteri deneyimi kişiselleştirme
 • Veri yönetimi ve analitik

E-Ticaret Danışmanlığı Ürün Görseli

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu dijital dünyadaki başarıyı sağlayan en önemli unsurlar arasında yer alıyor. E-Ticaret siteniz için sayfa içi ve dışı optimizasyonlar arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlıyor. Böylelikle internet kullanıcısının sitenize doğal trafik sağlaması kazanç noktasında da önemli avantajlar sunuyor. Kapsamlı e-ticaret danışmanlığı hizmeti ile aşağıdaki kazanımları işletmenize katabilirsiniz.

 • Arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilirsiniz.
 • Satışlarınızı ve müşteri kitlenizi katlayarak arttırabilirsiniz.
 • Yüksek reklam maliyetlerinden doğal ve sağlıklı yöntemlerle uzaklaşabilirsiniz.
 • Hızlı, kullanıcı deneyimi noktasında sorunsuz bir e-ticaret sitesine sahip olursunuz.

Küresel ve Ulusal Pazarlara Satış

Ürün ve hizmetlerinizin satışını gerçekleştirebileceğiniz küresel ve ulusal düzeyde hizmet sunan pazaryerlerini aktif olarak kullanabilmeniz için danışmanlık verilmektedir. Böylelikle e-ticaret sürecinde aşağıdaki kazanımları edinmeniz sağlanır.

 • Online pazar yerleri aracılığıyla satışlarınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz.
 • Pazaryerlerini stratejik bir şekilde kullanarak kendi sitenizin bilinirliğini artırabilirsiniz.
 • Kendi sitenizin ve işletmenizin marka haline gelmesini sağlayabilirsiniz.
 • Markanızı Global olarak yaygınlaştırabilirsiniz

 

E-Ticaret Danışmanlığı Kapsamındaki İçerikler

E-Ticaret Danışmanlığı

Pazar hacmini ve rakipleri analiz ederek maksimum kazanç sağlamanın en doğru yolları belirlenir.

Operasyonel Çözümler

Müşterilerinizin sipariş vermesiyle başlayıp teslim almasıyla son bulan süredeki operasyonel süreçlerinizi iyileştirmeniz için yardımcı olunur.

Veri Analizi

Markanızın, rakiplerinizden ayırt edilebilmesi için hedef kitlenizin zihninde özel bir yere sahip olması gerekir.

Destek & Teknik Destek

Dijital ortamda ihtiyacınız olan desteklerde yanınızdayım. Bana istediğiniz iletişim mecrasından
ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Raporlama

Dijital platformlarda yapılan işlerle ilgili raporlar düzenleyerek işinizi daha kolay takip etmeniz sağlanır.

Yazılım

Müşteri alışkanlıklarına göre en iyi kullanıcı deneyimine sahip site ve uygulamada arayüzlerini düzenliyor ve müşterilerin tutunmasını sağlanır.

 

Burak Beşli

1989 yılında Trabzon doğumlu ve KTÜ Elektronik Haberleşme mezunuyum. Türkiye'de önde gelen bayan giyim markasının E-Ticaret Müdürü olarak görevime devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu