E-Ticaret

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurmak

WordPress ile E-Ticaret Sitesi Kurmak

Ideasoft E-Ticaret Sistemleri

Merhaba bu yazımızda Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurmak üzerine video anlatımlı bir içerik okuyacağız ve izleyeceğiz. Sektöre yeni başlayacak olan ve az sermayesi olan girişimciler için oldukça faydalı olacağına inandığım bu içerikte sizlere wordpress ile e-ticaret sitesi kurmak hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. Günümüzde e-ticaret sitesi fiyatları oldukça pahalı ve giriş seviyesi için ücretsiz bir e-ticaret altyapısı seçmek en doğru karar olacaktır.

Bu içerikte sadece 30 dakika içerisinde bir e-ticaret sitesi nasıl kurulur bunu izleyeceksiniz. Hazır e-ticaret sitesi kurulumu ve ayarlarının yapılmasını kapsayan videomuzda sizde kolayca bir alışveriş sitesi kurup satış yapmaya başlayacaksınız. Online satış sitesi kurmak için gerekenler oldukça basittir ilk önce bir domain ( alan adı ) ve ardından hosting hizmeti satın almanız gerekmektedir video içeriğinde bundan detaylı olarak bahsettim.

Bu tip bilgilendirici videoların devamı için ve istediğiniz videoların çekilmesi için yorum bırakmayı unutmayın iyi seyirler.

Ideasoft E-Ticaret Sistemleri
Ideasoft E-Ticaret Sistemleri

Burak Beşli

1989 yılında Trabzon doğumlu ve iki harika çocuğun babası. Türkiye'de önde gelen bayan giyim sektörünün öncüsünün E-Ticaret Müdürü olarak görevime devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu