E-Ticaret

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurmak

WordPress ile E-Ticaret Sitesi Kurmak

Merhaba bu yazımızda Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurmak üzerine video anlatımlı bir içerik okuyacağız ve izleyeceğiz. Sektöre yeni başlayacak olan ve az sermayesi olan girişimciler için oldukça faydalı olacağına inandığım bu içerikte sizlere wordpress ile e-ticaret sitesi kurmak hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. Günümüzde e-ticaret sitesi fiyatları oldukça pahalı ve giriş seviyesi için ücretsiz bir e-ticaret altyapısı seçmek en doğru karar olacaktır.

Bu içerikte sadece 30 dakika içerisinde bir e-ticaret sitesi nasıl kurulur bunu izleyeceksiniz. Hazır e-ticaret sitesi kurulumu ve ayarlarının yapılmasını kapsayan videomuzda sizde kolayca bir alışveriş sitesi kurup satış yapmaya başlayacaksınız. Online satış sitesi kurmak için gerekenler oldukça basittir ilk önce bir domain ( alan adı ) ve ardından hosting hizmeti satın almanız gerekmektedir video içeriğinde bundan detaylı olarak bahsettim.

Bu tip bilgilendirici videoların devamı için ve istediğiniz videoların çekilmesi için yorum bırakmayı unutmayın iyi seyirler.

Burak Beşli

1989 yılında Trabzon doğumlu ve KTÜ Elektronik Haberleşme mezunuyum. Türkiye'de önde gelen bayan giyim markasının E-Ticaret Müdürü olarak görevime devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu